Hendmejdowo Hardkolorowo
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Wielkanoc
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Wielkanoc
.
Pokaż wszystkie posty
sobota, 7 kwietnia 2012
Czekając na święta :)
Święta za pasem.
Czas na trochę zdjęć.
Najpierw trochę słodko będzie
Nasze, razem z dzieciakami zrobione baranki cieszą sie na święta :)
Mazurek śliwkowo-czekoladowy
Mazurek Kajmakowy
Pierwsza moja serwetka jaka zrobiłam ostatnio w celu koszyczkowym
i nie mogłam się oprzeć. Koszyczek Syna :)
i tu koszyki w komplecie
a tu serwetka raz jeszcze
i ta zrobiona dla Dzikiej :)..ciekawe czy pasuje
A tu parę zdjęc z przygotowańvwcześniejszych
sobota, 31 marca 2012
Wielkanocne kartki
Po małej przerwie znowu nadaję.
Dzisiaj będą karteczki świąteczne które niedawno popełniłam.
To jest tylko część niestety, nie zdążyłam sfocić wszystkich.
pozdrawiam oglądaczy :)
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)