Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wielkanoc. Pokaż wszystkie posty

sobota, 7 kwietnia 2012

Czekając na święta :)

Święta za pasem.
Czas na trochę zdjęć.
Najpierw trochę słodko będzie
Nasze, razem z dzieciakami zrobione baranki cieszą sie na święta :)

Mazurek śliwkowo-czekoladowy


Mazurek Kajmakowy





Pierwsza moja serwetka jaka zrobiłam ostatnio w celu koszyczkowym

i nie mogłam się oprzeć. Koszyczek Syna :)




i tu koszyki w komplecie




a tu serwetka raz jeszcze







i ta zrobiona dla Dzikiej :)..ciekawe czy pasuje





A tu parę zdjęc z przygotowańvwcześniejszych


































sobota, 31 marca 2012

Wielkanocne kartki

Po małej przerwie znowu nadaję.
Dzisiaj będą karteczki świąteczne które niedawno popełniłam.
To jest tylko część niestety, nie zdążyłam sfocić wszystkich.































pozdrawiam oglądaczy :)