Pokazywanie postów oznaczonych etykietą buciki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą buciki. Pokaż wszystkie posty

sobota, 8 października 2011

Komplecik na chrzciny

Komplet powstał jakiś czas temu :), podobno sprawdził się na chrzcinach i właścicielka była zadowolona.
Robone na oko bez przepisu.Sweterek druty nr 4, buciki szydełko nr 4 podwójna nitka, czapeczka szydełko nr 2,5.
Włóczka :
Czapeczka i buciki włóczka Austral Pudrowy róż
Sweterek: Merino kolor biały







miłego weekendu.
Nie wiem jak u was ale u mnie pogoda wybitnie do dziergania, słota i plucha, zimno wieje. Nic tylko kocyk, gorąca czekolada i druty :)

niedziela, 28 sierpnia 2011

Zestaw małej damy

Zestaw małej damy
na ważne uroczystości i nie tylko :)
mała dama ma ponad 2 miesiące.
Buciki, długość ciut ponad 8 cm, opaska 37 cm, ..całość na szydełku
Włóczka Merino baby różowa i biała




sobota, 23 lipca 2011

wracam :)

Witam
Znowu mnie nie było przez czas jakiś.
Zajęć mnóstwo, dzieciaki szaleją na zewnątrz,no i tak wyszło.
Poza tym synu zgubił baterię do aparatu i przez czas jakiś fotek nie miałam jak robić.
Dzisiaj wklejam dziergotki dla małych cudnych dziewczynek. To pierwsze zdjęcie z telefonu więc kiepskiej jakości.










Czapeczki i buciki na szydełku z wełny Merino Baby . Włóczka jest mięciutka i idealna dla maluszków

Komplecik sweterek i czapeczka z wełny Darling. Strasznie mięciutka włóczka aczkolwiek nie wiem jak reaguje na pranie bo komplecik poszedł w świat.


c.d napewno nastąpi, idę pooglądać inne blogi :)

pozdrawiam





piątek, 5 listopada 2010

Kapcie na bis

Dzisiaj powtarzalnie, kolejne kapcie dla córy ...dla syna również jeszcze są w planie. :)

zrobione na szydełku  z resztek włóczek..tym razem udało mi się zrobić zdjęcie zanim małe zwinne łapki je porwały :)


wtorek, 2 listopada 2010

Kapciowo


Młoda chciała to ma
oczywiście już mocno noszone i ukradkiem pstryknięte zdjęcie.

oki
to mogę iść spać :)
dobranoc


czwartek, 7 października 2010

Życzenia kapciowe

To szybciutko kapcie w użyciu, najpierw cudem uchwyone w bezruchu :) (to chyba przez bułę w rączce)

A tu juz w normalnej wersji...lekko nieostrej :)


to reszta tego co miała być dzisiaj, będzie jutro :) albo raczej w niedzielny wieczór bo jutro aktywny dzień się zapowiada
Dobranoc


środa, 6 października 2010

Super Kapcie

Hej hej
Dzisiaj na szybko
Super Kapcie
zapytacie dlaczego???
Nie, nie dlatego że jestem super dziergowniczką..bo nie jestem :)
super dlatego że to jedyne kapcie które wchodzą na nóżkę małego gulika i jedyne których nie zdejmuje w 3 sekundy :)
i wkońcu dziecko w pantoflach biega.....ha zagiełam dziada :):):), jak narazie nie odkrył jak się je ściąga a przebiegał w nich już drugi dzień co im raczej dobrze wróży.

Od spodu otrzymały lateksowe kropki aby nie ślizgały się zbytnio.

Oto one...super Kapcie dla super gościa



wtorek, 14 września 2010

Witam wieczorową porą, jak zwykle :)


Tym razem zainspirowała mnie Zdzid i jej trampeczki. Mimo iż mój młodszy gulik już się nie ma szans na trampeczki załapać, postanowiłam spróbować.
Tak oto powstały i czekają na małego Michałka :) który już niebawem pojawi się na świecie.




Ponieważ uwielbiam małe buciki to zrobiłam jeszcze jedne a co !!! :):)
Tym razem dla małej dziewczynki. Mała dziewczynka się znalazła do obdarowania więc powędrowały sobie razem z czapeczką :)












To już byłoby na tyle inspiracji i kolejne rzeczy będą już super nowe :)
Sweterek gulika powstaje mozolnie gdyż aktualnie bardziej zajmują mnie sprawy remontowe :). Szukam więc żmudnie różnych rzeczy...np lamp :) nawet nie wiedziałam że wśród tego ogromu kinkietów i różnych zwisów (swoją drogą cudowne określenie na lampę, prawda? ) tak trudno będzie mi wybrać cokolwiek...dzisiaj 2 godziny oglądania lamp w Leroy zakonczyły sie tylko głęboką flustracją....wrrrrrrrrrrrrrrrr.
No nic...

ps. tak w sumie to moja bratowa uświadomiła mi że wiosenną porą powstało parę kolczyków szydełkowych...FAKT...odszukam :)

miłego wieczoru bo może ktoś jednak też jeszcze nie śpi i gotuje np obiadek dla rodzinki na następny dzień jak ja :) i słucha trójki ?
dobranoc