Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mitenki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mitenki. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 12 lutego 2012

Mitenkowo

Narabiając nadal
tym razem mitnki z wykorzystaniem przepisu Antoniny na mitenki ze wzorem liścia, której blog jest kopalnią pomysłów i wzorów :)

Pierwsze zostały zrobione na zamówienie specjalne, właścicielka jest biegła również w sztukach drugotwych wiec dorobiła sobie kuleczki i sznureczki :) (dzięki za zdjęcia)
Druty: 2,5
Włóczka Katia Austral , strasznie miękka i wdzięczna












a drugie powstały dla.....naszej D..... Kochanej :). Nie napiszę więcej bo mogłabym się narazić.prawda??? :):):)....


Są prawie takie same ale kciuki są wrabiane normalnie a nie metodą liścia jak w poprzednim wypadku.


Druty :2,5


Włóczka Merino







c.d.n. :)






wtorek, 11 października 2011

Kominoszaloszyjogrzej i mitenki

Dzisiaj zestaw w sam raz na obecną pogodę.
Kominoszaloszyjogrzej plus mitenki :)
Zrobione w prezencie dla pewnej pięknej brunetki :)
mam nadzieję że grzeje :)




piątek, 6 maja 2011

Mitenki Myszkowe

Po długiej przerwie, odzywam się.
Pracy dużo czasu mało, i tak zeszło jakoś nie wiem kiedy.
Nie żeby się nie dziergało w kąciku...nie nie...chodziaż po rządku ale coś tam codzennie mieszam drutami.
Aktualnie zazdjęciowane mam mitenki Myszki :) które powstały jako część przebrania na przedstwienie.
Mam nadzieję że się sprawdziły
w najbliższym czasie będzie jeszcze poducha, sweter i małe conieco. tylko musze zdjęcia porobić
Nabyłam również cuda drogą kupna cudne rzeczy to też się pochwalę najbliższym czasem :)
pozdrawiam i życzę milego weekendu





wtorek, 8 marca 2011

Mitenki i czapeczka dla małej Damy :)

Dotarły do właścicielki więc wklejam.
Podobno się podoba :)
Czapeczka podsiada ozdobę pełniącą dodatkow funkcję korygowania obwodu czapeczki.
Całość w ulubionych kolorach małych dziewczynek.

Dzieje się ostatnio trochę dzierganiowo ale mam zaległości komputerowe :) i zdjęciowe.
Dlatego na dobry początek ostatni wyrób.
Niebawem c.d.n
pozdrowienia dla oglądaczy :)







wtorek, 9 listopada 2010

Mitenki dla młodej damy

Takie oto powstały w jeden wieczór i powędrowały do pewnej fanki Mitenek :)

mam nadzieję że się podobają właścicielce :)


sobota, 30 października 2010

komplecik Julci

jest jeszcze szalik do tego ale jakoś nie pstryknęłam bo był robiony w lecie a teraz przerabiałam tylko czapkę na większą i dorobiłam mitenki .





Żeby nie było że Zarobiona osiadła na laurach i nic nie dzierga.. to mylne wrażenie. Aktualnie właśnie dopiero co skończyła patatotki dla Gulikowej bo ostatnio podbiera Gulikowi, nałożyłam właśnie lateksowe kropki i schną.
poza tym na drutch sa 3 czapki i jeden szalik i koniecznie jutro wieczorkiem będzie czas wykańczania bo koszyk pełny niedokoczonych rzeczy.
niebawem a moze nawet jutro c.d....moze znowu kulinarnie??? kto wie kto wie..może upiekę coś rodzince w ramach ćwieczenia silnej woli :):)

poniedziałek, 25 października 2010

...mam i ja...

znaczy ona ...młoda moja
pozazdrościła cioci..i dopytywała ...mamo a gdzie dla mnie? gdzie???
to mama zrobiła i są :)
do kompletu dzierga sie czapka ale zabrakło włóczki i jestem oczekująca aktualnie, a że druty zajęte to w międzyczasie próbuję kolejne nakrycia głowy :)
to tak kontynuując ocieplanie tej części roku za którą nie przepadam a która zbliża się nieuchronnie....tak tak listopad za pasem.




Oprócz tworzenia ocieplaczy,w ramach ocieplania klimatu zakupilam już świąteczne kordonki i będę zaklinać te zimne dni a że młodszy gulik jakoś nie przekonuje nas do postawienia tradycyjnie ubranej choinki to czas pomału zacząć coś co nie podda się jego destrukcyjnym łapkom :)

środa, 20 października 2010

..Mitenka niejedno ma imię...

Na dobry początek dodatek do kawki. Wykorzystałam niecnie przepis Ivali w wersji na słodko z serem oraz z cynamonem.. Muszę przyznać że przepis jest genialny.prosty szybki i pachnie obłędnie...polecam




a teraz obiecane dodatki do szala
Ciocia już otrzymała więc mogę wkleić
Tak powstała opaska (druty 3,5)
Mitenki (druty 4,0) oraz
komórkogrzej (druty 3,5)