Mitenki sztuk dwie
Włóczka MERINO
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mitenki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą mitenki. Pokaż wszystkie posty
sobota, 8 grudnia 2012
niedziela, 12 lutego 2012
Mitenkowo
Narabiając nadal
tym razem mitnki z wykorzystaniem przepisu Antoniny na mitenki ze wzorem liścia, której blog jest kopalnią pomysłów i wzorów :)
Pierwsze zostały zrobione na zamówienie specjalne, właścicielka jest biegła również w sztukach drugotwych wiec dorobiła sobie kuleczki i sznureczki :) (dzięki za zdjęcia)
Druty: 2,5
Włóczka Katia Austral , strasznie miękka i wdzięczna



a drugie powstały dla.....naszej D..... Kochanej :). Nie napiszę więcej bo mogłabym się narazić.prawda??? :):):)....
tym razem mitnki z wykorzystaniem przepisu Antoniny na mitenki ze wzorem liścia, której blog jest kopalnią pomysłów i wzorów :)
Pierwsze zostały zrobione na zamówienie specjalne, właścicielka jest biegła również w sztukach drugotwych wiec dorobiła sobie kuleczki i sznureczki :) (dzięki za zdjęcia)
Druty: 2,5
Włóczka Katia Austral , strasznie miękka i wdzięczna
a drugie powstały dla.....naszej D..... Kochanej :). Nie napiszę więcej bo mogłabym się narazić.prawda??? :):):)....
Są prawie takie same ale kciuki są wrabiane normalnie a nie metodą liścia jak w poprzednim wypadku.
Druty :2,5
Włóczka Merino
wtorek, 11 października 2011
Kominoszaloszyjogrzej i mitenki
piątek, 6 maja 2011
Mitenki Myszkowe
Po długiej przerwie, odzywam się.
Pracy dużo czasu mało, i tak zeszło jakoś nie wiem kiedy.
Nie żeby się nie dziergało w kąciku...nie nie...chodziaż po rządku ale coś tam codzennie mieszam drutami.
Aktualnie zazdjęciowane mam mitenki Myszki :) które powstały jako część przebrania na przedstwienie.
Mam nadzieję że się sprawdziły
w najbliższym czasie będzie jeszcze poducha, sweter i małe conieco. tylko musze zdjęcia porobić
Nabyłam również cuda drogą kupna cudne rzeczy to też się pochwalę najbliższym czasem :)
pozdrawiam i życzę milego weekendu

Pracy dużo czasu mało, i tak zeszło jakoś nie wiem kiedy.
Nie żeby się nie dziergało w kąciku...nie nie...chodziaż po rządku ale coś tam codzennie mieszam drutami.
Aktualnie zazdjęciowane mam mitenki Myszki :) które powstały jako część przebrania na przedstwienie.
Mam nadzieję że się sprawdziły
w najbliższym czasie będzie jeszcze poducha, sweter i małe conieco. tylko musze zdjęcia porobić
Nabyłam również cuda drogą kupna cudne rzeczy to też się pochwalę najbliższym czasem :)
pozdrawiam i życzę milego weekendu
wtorek, 8 marca 2011
Mitenki i czapeczka dla małej Damy :)
Dotarły do właścicielki więc wklejam.
Podobno się podoba :)
Czapeczka podsiada ozdobę pełniącą dodatkow funkcję korygowania obwodu czapeczki.
Całość w ulubionych kolorach małych dziewczynek.
Dzieje się ostatnio trochę dzierganiowo ale mam zaległości komputerowe :) i zdjęciowe.
Dlatego na dobry początek ostatni wyrób.
Niebawem c.d.n
pozdrowienia dla oglądaczy :)

Podobno się podoba :)
Czapeczka podsiada ozdobę pełniącą dodatkow funkcję korygowania obwodu czapeczki.
Całość w ulubionych kolorach małych dziewczynek.
Dzieje się ostatnio trochę dzierganiowo ale mam zaległości komputerowe :) i zdjęciowe.
Dlatego na dobry początek ostatni wyrób.
Niebawem c.d.n
pozdrowienia dla oglądaczy :)
wtorek, 9 listopada 2010
Mitenki dla młodej damy
Takie oto powstały w jeden wieczór i powędrowały do pewnej fanki Mitenek :)
mam nadzieję że się podobają właścicielce :)
sobota, 30 października 2010
komplecik Julci
jest jeszcze szalik do tego ale jakoś nie pstryknęłam bo był robiony w lecie a teraz przerabiałam tylko czapkę na większą i dorobiłam mitenki .

Żeby nie było że Zarobiona osiadła na laurach i nic nie dzierga.. to mylne wrażenie. Aktualnie właśnie dopiero co skończyła patatotki dla Gulikowej bo ostatnio podbiera Gulikowi, nałożyłam właśnie lateksowe kropki i schną.
poza tym na drutch sa 3 czapki i jeden szalik i koniecznie jutro wieczorkiem będzie czas wykańczania bo koszyk pełny niedokoczonych rzeczy.
niebawem a moze nawet jutro c.d....moze znowu kulinarnie??? kto wie kto wie..może upiekę coś rodzince w ramach ćwieczenia silnej woli :):)
poniedziałek, 25 października 2010
...mam i ja...
znaczy ona ...młoda moja
pozazdrościła cioci..i dopytywała ...mamo a gdzie dla mnie? gdzie???
to mama zrobiła i są :)
do kompletu dzierga sie czapka ale zabrakło włóczki i jestem oczekująca aktualnie, a że druty zajęte to w międzyczasie próbuję kolejne nakrycia głowy :)
to tak kontynuując ocieplanie tej części roku za którą nie przepadam a która zbliża się nieuchronnie....tak tak listopad za pasem.


Oprócz tworzenia ocieplaczy,w ramach ocieplania klimatu zakupilam już świąteczne kordonki i będę zaklinać te zimne dni a że młodszy gulik jakoś nie przekonuje nas do postawienia tradycyjnie ubranej choinki to czas pomału zacząć coś co nie podda się jego destrukcyjnym łapkom :)
pozazdrościła cioci..i dopytywała ...mamo a gdzie dla mnie? gdzie???
to mama zrobiła i są :)
do kompletu dzierga sie czapka ale zabrakło włóczki i jestem oczekująca aktualnie, a że druty zajęte to w międzyczasie próbuję kolejne nakrycia głowy :)
to tak kontynuując ocieplanie tej części roku za którą nie przepadam a która zbliża się nieuchronnie....tak tak listopad za pasem.
Oprócz tworzenia ocieplaczy,w ramach ocieplania klimatu zakupilam już świąteczne kordonki i będę zaklinać te zimne dni a że młodszy gulik jakoś nie przekonuje nas do postawienia tradycyjnie ubranej choinki to czas pomału zacząć coś co nie podda się jego destrukcyjnym łapkom :)
środa, 20 października 2010
..Mitenka niejedno ma imię...
Na dobry początek dodatek do kawki. Wykorzystałam niecnie przepis Ivali w wersji na słodko z serem oraz z cynamonem.. Muszę przyznać że przepis jest genialny.prosty szybki i pachnie obłędnie...polecam

a teraz obiecane dodatki do szala
Ciocia już otrzymała więc mogę wkleić
Tak powstała opaska (druty 3,5)
Mitenki (druty 4,0) oraz
komórkogrzej (druty 3,5)

a teraz obiecane dodatki do szala
Ciocia już otrzymała więc mogę wkleić
Tak powstała opaska (druty 3,5)
Mitenki (druty 4,0) oraz
komórkogrzej (druty 3,5)
Subskrybuj:
Posty (Atom)
